Duchovná obnova birmovancov – I. a II. termín

Príprava na sviatosť birmovania v našej farnosti vrcholila a k jedným z jej nezabudnuteľným okamihov patrí už tradične duchovná obnova.
Počas dvoch posledných aprílových víkendov sa stretli birmovanci našej farnosti na fare v Hermanovciach. Prvým víkendom nás sprevádzal náš pán kaplán Peter Gazda, na druhom víkende sa k nám prihovoril pán farár ThLic. Jozef Pekár, ktorý je správcom farnosti Želmanovce.
Pre všetkých bol pripravený bohatý program, ktorý obsahoval či už prednášky na témy modlitba, liturgia a sviatosť zmierenia alebo krížová cesta, svätá omša, spoločenské hry, či večer  plný otázok – „Pod lampou“  na ktoré zodpovedali duchovní otcovia Peter či Jozef ale aj náš pán kaplán Pavol, ktorý nás poctil návštevou.

Fotografie – I. termín

Birmovanci