Farské oznamy: 5.-11.III.2018
Dnes (4.III.) o 14.30 bude v kostole na Soľnej Bani krížová cesta. Po krížovej ceste bude spoločná modlitba desiatku ruženca a výmena ružencových tajomstiev.

Dnes (4.III.) popoludní odchádza autobus na pôstnu púť do kostola v  Košiciach - Krásnej o 13.30 z parkoviska pri fare. Cena za prepravu autobusom je 2 eurá. Na budúci týždeň budeme putovať do farnosti Bardejov, nahlásiť sa je potrebné v sakristii farského kostola do štvrtku. Cena za autobus bude 2 eurá.

Manželské páry našej farnosti pozývame na svätú omšu v utorok (6.III.) o 18.00 vo farskom kostole. Po svätej omši bude stretnutie vo farskej sále na tému „Rozdielnosť pováh v rodine.“

V pôstnom období sa modlíme krížové cesty: V piatok (9.III.) sa modlia krížovú cestu birmovanci a v nedeľu (11.III.) deti. Prosíme predmodlievajúcich sa, aby sa stretli minimálne 15 min. pred začiatkom krížovej cesty v sakristii. Ďakujeme!

V piatok (9.III.) o 18.00 hodine bude v našom farskom kostole Najsvätejšej Trojice na Solivare celoprešovská mládežnícka svätá omša.  Pred sv. omšou sa budú birmovanci modliť krížovú cestu. Všetci ste srdečne pozvaní!
Po sv. omši sú mladí pozvaní na pohostenie do farskej sály. Pohostenie by sme radi zabezpečili aj s Vašou pomocou. Pred sv. omšou bude možné odovzdať vo farskej sále to, čím by ste mladých chceli pohostiť. V ich mene Vám vopred ďakujeme.

Upratovanie farského kostola v sobotu (10.III.) zabezpečuje ruža č. 10 - p. Lukáčovej.

Na budúci týždeň (11.III.) bude farská zbierka. Pán Boh zaplať za vaše milodary!

Pozrite si liturgický program na III. týždeň v pôstnom období 2018.

Farské oznamy

Súvisiace novinky