Farské oznamy: 11.-18.III.2018
Dnes (11.III.) je farská zbierka. Pán Boh zaplať za vaše milodary!

Dnes (11.III.) o 14.30 bude v kostole na Soľnej Bani krížová cesta.

Účastníci dnešnej pôstnej púte sú pozvaní dnes na krížovú cestu vo farskom kostole o 13.30, po nej bude nasledovať presun do Bardejova, kde o 15.00 sa zúčastníme pôstnej kázne (vdp. Vladimír Šosták). Cena za prepravu autobusom je 2 eurá.

Pozývame všetkých na pôstnu adoráciu a modlitby a spevy v duchu Taizé vo štvrtok (15.III.) o 18.45 po sv. omši vo farskom kostole. Pred sv. omšou už adorácia nebude.

Vo štvrtok (15.III.) sa bude vo farskej sále konať pôstna duchovná obnova pre seniorov. Program obnovy nájdete vo farskom informátore. Všetkých srdečne pozývame!

V pôstnom období sa modlíme krížové cesty: V piatok (16.III.) sa modlia krížovú cestu manželia a v nedeľu (18.III.) členovia zboru Trinitas. Prosíme predmodlievajúcich sa, aby sa stretli minimálne 15 min. pred začiatkom krížovej cesty v sakristii. Ďakujeme!

Miništrantov pozývame v sobotu (17.III.) na stretko. Začíname o 10.00 končíme o 11.00. Program ako zvyčajne: formačná časť, športová časť, obed.

Upratovanie farského kostola v sobotu (17.III.) zabezpečuje ruža č. 9 - p. Štofkovej.

Na budúci týždeň (18.III.) bude zbierka na pomoc prenasledovaným kresťanom. Ďakujeme vopred za vašu štedrosť!

Ďakujeme všetkým, ktorí pomohli pri príprave a realizácií celoprešovského stretnutia mládeže v našej farnosti.

Naša Cirkevná základná škola s Materskou školou sv. Gorazda v Prešove-Solivare oznamuje, že slávnostný zápis detí do prvého ročníka sa uskutoční 4.4.2018 o 16:00. Zapísať dieťa bude možné aj 5.-6.4.2018 od 8:00 do 17:30. Bližšie info na plagáte.

Pozrite si rozpis bohoslužieb na IV. týždeň v pôstnom období 2018.

Farské oznamy

Súvisiace novinky