Odpustová slávnosť v Ruskej N. Vsi 2019

S hlbokou vierou a úctou k Sedembolestnej Panny Márie, patrónke Slovenska, ktorej je zasvätený kostol aj v našej farnosti a to v Ruskej Novej Vsi, sme spoločne putovali v tento deň – 15. septembra –  práve tam.
Chrám sa naplnil do posledného miesta veriacimi, ktorí prišli z blízka i ďaleka. A tak sme mohli spoločne s otvoreným srdcom v duši chváliť Boha za trpiacu Nebeskú matku, ktorej čistú a nepoškvrnenú dušu prenikol meč siedmych bolestí.
Ako to už býva duchovní otcovia našej farnosti na takéto slávnosti pozývajú hostí, kazateľov. A inak tomu nebolo ani tentokrát. Pozvanie prijal a medzi nás prišiel dp. Miroslav Liška, pôsobiaci vo Veľkom Šariši.

Fotografie si môžete pozrieť po kliknutí na tento odkaz alebo na obrázok nižšie.

Odpustová slávnosť v Ruskej N. Vsi 2019